Teszt és javaslat a képek méretezéséhez (H1-be írt szöveg)

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Sed et posuere metus. Quisque eleifend consequat lacus a tempor. Duis bibendum orci eros, eu tempus nisl egestas ut. ........................

Előtte-utána képek:
Ezek a képek csak a középső tartalomra vonatkoznak. Az admin felületre is tettem  egy info dobozt a működésről, de leírom ide is.
Ahhoz, hogy a két kép egymás mellett szépen látszódjon, az admin felületen 2db kép dobozt kell elhelyezni.
Az elsőnél be kell pipálni, hogy Előtte-utána kép, a másodiknál ezt nem szabad jelölni. Ekkor ezek a képek egymás mellett lesznek.

Ha több ilyen képet szeretnél egymás alatt, akkor értelemszerűen mindig csak a páratlan számú képnél kell jelölni, tehát az elsőnél, harmadiknál, ötödiknél.
Esztétikai szempontból soronként a 2 db kép magassága legyen azonos.
Én pl a példában 320x320-at képet generáltam, de a magasság lehetne nagyobb is, mondjuk 320x500 (szélesség x magasság).


Nyéki Zsolt:
Mentések:
Ami viszont fontosabb most, hogy eredményre jutottam a mentésekkel kapcsolatosan.

Minden tartalomról, ami a cPanelen van, készül mentés (fájlok, adatbázisok, DNS-zónák, e-mail, stb.). Ez maga a weboldalakat/tárhelyeket kezelő felület. A felületen a JetBackup menüben lehet kezelni a mentéseket (letölteni / visszaállítani). 
Ezt a felületet ellenőriztem is, számomra nem bonyolult, tudom kezelni, de ha elakadnék szívesen segítenek benne.
Mentések gyakorisága: 
Visszamenőleg 7 x 1 napnyi napi mentés van és 4 x 1 db heti, így jön ki a 11 db.
Tehát mindig van mentés a mai naptól visszamenőleg 1 hétig minden napról, valamint visszamenőleg 4 hétre minden hétre 1 db. 

Véleményem szerint ez elég mentés, ugyanis nem gondolom, hogy ennyi idő alatt ne vennénk észre, hogy valami nem működik az oldalon. Ha nagyon biztosra szeretnénk menni, akkor maximum minden hónap elsején csinálunk egy mentés lokális tárhelyre: pl.: az otthoni NAS-ra.
Sed ullamcorper maximus viverra. Pellentesque rhoncus tellus nisl, non auctor magna viverra sed. Mauris ac est est. In pretium lectus aliquet dapibus cursus. Quisque lobortis sed nibh volutpat congue. Mauris diam justo, vestibulum et lobortis at, rhoncus ut metus. Aenean vel est non felis tincidunt varius. Praesent sagittis, augue quis elementum imperdiet, massa magna aliquam lacus, vitae pretium nisl nulla et erat. Class aptent taciti sociosqu ad litora torquent per conubia nostra, per inceptos himenaeos. Curabitur vestibulum mi at quam hendrerit malesuada. Nulla ut ligula vestibulum, vehicula justo ut, pretium mi. Praesent efficitur dictum maximus.

Suspendisse posuere, nisl ac bibendum convallis, tellus odio lacinia neque, porttitor aliquam justo nisi eget erat. Duis sagittis at ex non finibus. Fusce rhoncus ipsum urna, lobortis vestibulum velit volutpat in. Cras blandit sodales augue, a iaculis nibh commodo vitae. Suspendisse ut luctus massa. Pellentesque vulputate aliquam feugiat. Sed aliquet bibendum dolor, lobortis porttitor nibh placerat commodo. Vivamus eget sem a massa cursus malesuada vel eu nunc. Sed posuere iaculis nisl, eu commodo purus ultricies eget. Suspendisse viverra sed leo ut tincidunt. Integer bibendum blandit viverra. Nunc neque nulla, aliquam cursus lacus et, volutpat volutpat est. Mauris hendrerit dapibus nunc, in venenatis leo interdum vel. Etiam odio urna, fermentum a mauris sit amet, rhoncus condimentum libero. Cras convallis aliquam ultricies. Suspendisse at mauris id dolor lobortis venenatis.

Sed rutrum sed libero vel fermentum. Aliquam lobortis urna eget elit congue, in molestie purus aliquet. Nullam nunc magna, hendrerit sit amet tincidunt in, elementum quis ligula. Sed vel dolor vel metus dictum posuere. Cras venenatis turpis erat, eu tristique ex pulvinar sed. Donec sit amet odio quis tellus commodo consectetur. Nam sit amet blandit nisl, vulputate finibus sapien. Donec semper mollis nisl, sagittis feugiat quam vestibulum at.
Ez a kép 946 x 656 px  és a rendszer a helyes 640 szélességre méretezte